- Oliv***arris
- 07.05.2026
SEM-130-02-03.0-H-D-WT-TR -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - SEM-130-02-03.0-H-D-WT-TR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - SEM-130-02-03.0-H-D-WT-TR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| Sarja | Tiger Eye™ SEM |
| Riviväli - Mating | 0.125" (3.18mm) |
| Pitch - Mating | 0.031" (0.80mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 60 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali Paloluokitus | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | 6mm, 7mm, 10mm |
| Differentiaalitietojen Transmission | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Eristyskorkeus | 0.177" (4.50mm) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Solder Retention |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 2.6A per Contact |
| Yhteydenotto Tyyppi | Female Socket |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Beryllium Copper |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | Flash |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 30.0µin (0.76µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle |
| Perustuotteenumero | SEM-130 |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. SEM-130-02-03.0-H-D-WT-TR.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SEM-130-02-03.0-H-D-WT-K-TR | SEM-130-02-03.0-H-D-WT-K | SEM-130-02-03.0-H-D-A-TR | SEM-130-02-03.0-H-D-K-TR |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
SEM-135-02-03.0-FG-D-A-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-WTSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-WTSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-A-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-ASamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-WT-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-LCSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-K-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-WT-K-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-K-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-WT-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-D-A-K-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-LC-KSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-TRSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-130-02-03.0-H-D-LCSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKET
SEM-135-02-03.0-FG-DSamtec Inc..8MM TIGER EYE MICRO SOCKETSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.