- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
HW (SM) Series Datasheet.pdfHW-26-09-FM-S-290-SM -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - HW-26-09-FM-S-290-SM Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - HW-26-09-FM-S-290-SM
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | Flex Stack, HW |
| Rivien välit | - |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Bulk |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja | 26 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | - |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.290" (7.366mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.375" (9.525mm) |
| Pituus - yleinen pin | 0.665" (16.891mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | 3.00µin (0.076µm) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Gold |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | HW-26-09 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. HW-26-09-FM-S-290-SM.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HW-26-09-FM-D-290-SM | HW-26-09-FM-D-250-SM | HW-26-09-FM-S-325-SM | HW-26-09-FM-D-325-SM |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Rivien välit | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
Lataa HW-26-09-FM-S-290-SM PDF -lehdet ja Samtec Inc. -dokumentaatio HW-26-09-FM-S-290-SM - Samtec Inc.: lle.
HW-26-09-G-D-305-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-G-D-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-F-S-515-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-D-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-S-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-D-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-G-D-200-055Samtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK T/H
HW-26-09-FM-D-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-F-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-D-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-F-S-510-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-G-D-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-G-D-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-D-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMD
HW-26-09-FM-D-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 52POS 0.1 STACK SMDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.