- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
HW (SM) Series Datasheet.pdfHW-01-16-T-D-200-085 -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - HW-01-16-T-D-200-085 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - HW-01-16-T-D-200-085
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | Flex Stack, HW |
| Rivien välit | 0.100" (2.54mm) |
| Piki | - |
| Paketti | Bulk |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 2 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | 0.085" (2.159mm) |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.200" (5.080mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.160" (4.064mm) |
| Pituus - yleinen pin | 0.445" (11.303mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Tin |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | HW-01-16 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. HW-01-16-T-D-200-085.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HW-01-16-T-S-200-085 | HW-01-16-T-D-200-130 | HW-01-16-T-S-200-130 | HW-01-16-T-S-200-118 |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Piki | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
| Rivien välit | - | - | - | - |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa HW-01-16-T-D-200-085 PDF -lehdet ja Samtec Inc. -dokumentaatio HW-01-16-T-D-200-085 - Samtec Inc.: lle.
HW-01-15-S-D-200-109Samtec Inc.CONN HDR 2POS STACK T/H
HW-01-16-T-S-200-085Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-15-T-D-394-103Samtec Inc.CONN HDR 2POS STACK T/H
HW-01-16-T-S-235-110Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-17-T-S-200-135Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-15-F-S-433-078Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-14-G-S-591-078Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-15-T-S-394-103Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-16-T-S-200-118Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 1POS
HW-01-15-L-D-295-235Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 2POS
HW-01-16-T-S-253-110Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-16-TM-S-200-110Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-16-T-D-200-130Samtec Inc.CONN HDR 2POS STACK T/H
HW-01-15-T-Q-300-165Samtec Inc.CONN HDR 2POS STACK T/H
HW-01-16-T-S-200-110Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-15-T-S-390-110Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-16-F-S-315-090Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/H
HW-01-16-T-S-200-130Samtec Inc.CONN HDR 1POS STACK T/HSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.