- Bran***Lewis
- 11.05.2026
DW-38-20-F-D-810 -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - DW-38-20-F-D-810 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - DW-38-20-F-D-810
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | Flex Stack, DW |
| Rivien välit | 0.100" (2.54mm) |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Bulk |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 76 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.810" (20.574mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.210" (5.334mm) |
| Pituus - yleinen pin | 1.130" (28.702mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | 3.00µin (0.076µm) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Gold |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | DW-38-20 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. DW-38-20-F-D-810.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | DW-38-20-F-D-850 | DW-38-20-F-D-805 | DW-38-20-F-D-780 | DW-38-20-F-D-820 |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Rivien välit | - | - | - | - |
Lataa DW-38-20-F-D-810 PDF -lehdet ja Samtec Inc. -dokumentaatio DW-38-20-F-D-810 - Samtec Inc.: lle.
DW-38-20-F-D-785Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-825Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-800Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-815Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-855Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-780Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-845Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-19-S-D-850Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-820Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-795Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-19-F-S-995Samtec Inc.CONN HDR 38POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-835Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-790Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-805Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-19-T-D-1060Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-38-20-F-D-840Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-830Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/H
DW-38-20-F-D-850Samtec Inc.CONN HDR 76POS 0.1 STACK T/HSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.