- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.014 | $0.01 |
RC2012F1374CS -teknologiavaatimukset
Samsung Electro-Mechanics - RC2012F1374CS Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samsung Electro-Mechanics - RC2012F1374CS
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 0805 |
| Koko / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja | RC |
| paneeli tila | 1.37 MOhms |
| Virta (wattia) | 0.125W, 1/8W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| ominaisuudet | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thick Film |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samsung Electro-Mechanics RC2012F1374CS.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RC2012F13R7CS | RC2012F1370CS | RC2012F134CS | RC2012F1334CS |
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
Lataa RC2012F1374CS PDF -lehdet ja Samsung Electro-Mechanics -dokumentaatio RC2012F1374CS - Samsung Electro-Mechanics: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.