- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.358 | $0.36 |
| 200+ | $0.144 | $28.80 |
| 500+ | $0.139 | $69.50 |
| 1000+ | $0.137 | $137.00 |
SLG59M1515V -teknologiavaatimukset
Renesas Design Germany GmbH - SLG59M1515V Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Design Germany GmbH - SLG59M1515V
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Design Germany GmbH |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Jännite - Load | - |
| Switch Type | General Purpose |
| Toimittaja Device Package | 8-STDFN (1x1.6) |
| Sarja | - |
| Rds On (Typ) | 20mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos | 1:1 |
| Pakkaus / Case | 8-UFDFN |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | N-Channel |
| Output Configuration | High Side |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Syötetyyppi | CMOS |
| Nykyinen - Output (Max) | 2A |
| Perustuotteenumero | SLG59 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Design Germany GmbH SLG59M1515V.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SLG59M1545V | SLG59M1557V | SLG59M1551V | SLG59M1556V |
| Valmistaja | Renesas Design Germany GmbH | Renesas Design Germany GmbH | Renesas Design Germany GmbH | Renesas Design Germany GmbH |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Load | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Switch Type | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rds On (Typ) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
SLG59M1545VTRSilego Technology (Dialog Semiconductor)
SLG59M1470VTRSilego Technology (Dialog Semiconductor)
SLG59M1558VTRSilego Technology (Dialog Semiconductor)Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.