- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -pakkaus
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Lid Supplier 07/Feb/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.306 | $3.31 |
| 200+ | $1.28 | $256.00 |
| 500+ | $1.234 | $617.00 |
| 1000+ | $1.213 | $1,213.00 |
XUL718100.000000X -teknologiavaatimukset
Renesas Electronics America Inc - XUL718100.000000X Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc - XUL718100.000000X
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics Corporation |
| Jännite - Supply | 1.8V |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - |
| Koko / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Sarja | XU |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 6-SMD, No Lead |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | LVDS |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±20ppm |
| Taajuus | 100 MHz |
| Nykyinen - Supply (Max) | 65mA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - |
| Base Resonaattori | Crystal |
| Perustuotteenumero | XUL718 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc XUL718100.000000X.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | XUL725100.000000X | XUL715100.000000I | XUL715050.000000X | XUL716100.000000I |
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
Lataa XUL718100.000000X PDF -lehdet ja Renesas Electronics America Inc -dokumentaatio XUL718100.000000X - Renesas Electronics America Inc: lle.
XUL715125.000000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL716126.250000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725053.125000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725050.000000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XUL716180.000000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL720C00.000000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL715100.000000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL716100.000000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL716200.000000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL716156.250000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725106.250000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL720310.000000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 310.0000MHZ LVDS SMD
XUL725033.000000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725100.000000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL715050.000000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725106.250000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL716166.667000IRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XUL725100.000000XRenesas Electronics America IncCLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM PSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.