- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -pakkaus
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.641 | $3.64 |
XLL536093.600000I -teknologiavaatimukset
Renesas Electronics America Inc - XLL536093.600000I Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc - XLL536093.600000I
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics Corporation |
| Jännite - Supply | 3.3V |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - |
| Koko / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sarja | XL |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 6-SMD, No Lead |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | LVDS |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±25ppm |
| Taajuus | 93.6 MHz |
| Nykyinen - Supply (Max) | 100mA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - |
| Base Resonaattori | Crystal |
| Perustuotteenumero | XLL536 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc XLL536093.600000I.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | XLL536090.000000I | XLL536096.000000I | XLL536120.000000I | XLL536080.000000I |
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - | - | - | - |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toiminto | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tyyppi | - | - | - | - |
Lataa XLL536093.600000I PDF -lehdet ja Renesas Electronics America Inc -dokumentaatio XLL536093.600000I - Renesas Electronics America Inc: lle.
XLL536075.000000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
XLL536080.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD
XLL536056.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 56.0000MHZ LVDS SMD
XLL536096.000000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 96.0000MHZ LVDS SMD
XLL536125.000000IIDT
XLL536106.250000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
XLL536065.536000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 65.5360MHZ LVDS SMDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.