- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfISL8499IVZ-T -teknologiavaatimukset
Renesas Electronics America Inc - ISL8499IVZ-T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc - ISL8499IVZ-T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics Corporation |
| Jännitesyöttö, yksi (V +) | 1.65V ~ 4.5V |
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±) | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | 25ns, 23ns |
| Vaihtokytkentä | SPDT |
| Toimittaja Device Package | 16-TSSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 250mOhm |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Circuits | 4 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 2:1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 50nA |
| ylikuuluminen | -98dB @ 100kHz |
| Lataa injektio | -120pC |
| Kanava-kanavan sovittaminen (& delta; Ron) | 40mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | 106pF |
| Perustuotteenumero | ISL8499 |
| 3dB kaistanleveys | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc ISL8499IVZ-T.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ISL8499IRZ-T | ISL8499IV-T | ISL8499IRZ-T | ISL8499IVZ |
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | - | - | - | - |
| Vaihtokytkentä | - | - | - | - |
| Kanava-kanavan sovittaminen (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lataa injektio | - | - | - | - |
| 3dB kaistanleveys | - | - | - | - |
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Jännitesyöttö, yksi (V +) | - | - | - | - |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | - | - | - | - |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | - | - | - | - |
| ylikuuluminen | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa ISL8499IVZ-T PDF -lehdet ja Renesas Electronics America Inc -dokumentaatio ISL8499IVZ-T - Renesas Electronics America Inc: lle.
ISL85003AFRZ-TRenesas
ISL85003ADEMO1ZRenesas Electronics America IncISL85003 DEMO BOARD
ISL8499IRZ 499ZIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL85003AFRZ-TKRenesas
ISL85001EVAL1ZRenesas Electronics America IncEVALUATION BOARD FOR ISL85001
ISL85003AEVAL2ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD BUCK REG ISL85003ASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.