- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -pakkaus
2.73KHz.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $17.222 | $17.22 |
| 200+ | $6.665 | $1,333.00 |
| 500+ | $6.431 | $3,215.50 |
| 1000+ | $6.316 | $6,316.00 |
IS82C54Z -teknologiavaatimukset
Renesas Electronics America Inc - IS82C54Z Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc - IS82C54Z
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics Corporation |
| Jännite - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Tyyppi | Programmable Timer |
| Toimittaja Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Paketti | Tube |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Taajuus | 8MHz |
| Nykyinen - Supply | 10 mA |
| Laskea | - |
| Perustuotteenumero | IS82C54 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc IS82C54Z.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IS82C54Z96 | IS82C54-10Z96 | IS82C54-10Z | IS82C5496S2485 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Intersil |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Laskea | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa IS82C54Z PDF -lehdet ja Renesas Electronics America Inc -dokumentaatio IS82C54Z - Renesas Electronics America Inc: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.