- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $8.151 | $8.15 |
RN-3.305S/P -teknologiavaatimukset
Recom Power - RN-3.305S/P Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Recom Power - RN-3.305S/P
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | RECOM Power |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 5V |
| Jännite - Isolation | 1 kV |
| Jännite - tulo (Min) | 2.97V |
| Jännite - tulo (Max) | 3.63V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Koko / Dimension | 0.50' L x 0.40' W x 0.30' H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) |
| Sarja | ECONOLINE RN (1.25W) |
| Virta (wattia) | 1.25 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 8-DIP Module, 4 Leads |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | SCP |
| tehokkuus | 72% |
| Nykyinen - Output (Max) | 250mA |
| Perustuotteenumero | RN-3.305 |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Recom Power RN-3.305S/P.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RN-3.305S/HP | RN-3.307S/P | RN-3.307S/HP | RN-3.309S/P |
| Valmistaja | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa RN-3.305S/P PDF -lehdet ja Recom Power -dokumentaatio RN-3.305S/P - Recom Power: lle.
RN-270FGDC010Microchip TechnologyADAPTER BLUETOOTH FEMALE DB9
RN-270FDTVMicrochip TechnologyADAPTER BLUETOOTH FEMALE DB9
RN-270MGDC010Microchip TechnologyMODULESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.