- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
TX9031yyy,T9030yyy 18/Jul/2018.pdfT9030NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - T9030NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - T9030NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Octal) |
| Koko / Dimension | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) |
| Sarja | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 1.2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.305' (7.75mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics T9030NLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T9030NLT | T9021NLT | T9030NL | T9021NL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Sarja | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) | 1.255" L x 0.712" W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.305' (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) | 0.305" (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) |
| Paino | - | 0.18 oz (5.13 g) | - | 0.18 oz (5.13 g) |
| induktanssi | 1.2mH | 600µH | 1.2mH | 600µH |
Lataa T9030NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio T9030NLT - Pulse Electronics: lle.
T907-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9021NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T9021NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T901N36TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T9030NLPulse ElectronicsPULSE XFMR 1.2MH
T90321800000GAmphenol AnytekTERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90721800000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90821800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS TOP ENT 5.08MM PCB
T906C-640-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T90521800000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90421800000GAmphenol AnytekTERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
T901N36Eupec (Infineon)IGBT Module
T901N36TOHCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T90221800000GAmphenol AnytekTERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90621800000GAmphenol AnytekTERM BLK 6POS TOP ENT 5.08MM PCB
T907C-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9026-220UH 0.7DJDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.