- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHTML -tietolehti
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.775 | $1.78 |
| 200+ | $0.708 | $141.60 |
| 600+ | $0.685 | $411.00 |
| 1200+ | $0.673 | $807.60 |
T1090NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - T1090NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - T1090NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:2CT, 1CT:2CT |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Dual) |
| Koko / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 1.2mH, 1.2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics T1090NLT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T1090NLT | T1094NL | T1094NLT | T108S1H9V3GE |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | C&K |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| induktanssi | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) | Tray |
| Sarja | - | - | - | T |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole |
| Koko / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:2CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.245" (6.22mm) | 0.245" (6.22mm) | 0.245' (6.22mm) | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paino | - | - | 0.032 oz (0.912 g) | - |
Lataa T1090NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio T1090NLT - Pulse Electronics: lle.
T1099NEupec (Infineon)IGBT Module
T1096TPulse Electronics
T1099N04TOFINFIENONIGBT Module
T1099N04TOCINFIENONIGBT Module
T1099N06TOCINFIENONIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.