- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
T1073QNL Drawing.pdfT1073QNLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - T1073QNLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - T1073QNLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 2:1 |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Octal) |
| Koko / Dimension | 1.110" L x 0.480" W (28.19mm x 12.19mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 1.2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.235" (5.97mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics T1073QNLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T1073NLT | T1076NLT | T1073NL | T1076NL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
Lataa T1073QNLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio T1073QNLT - Pulse Electronics: lle.
T1071NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:1/1.26 1.2MH SMD
T1073NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1073NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1076NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TDMEupec (Infineon)IGBT Module
T1076NLPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TEBEupec (Infineon)IGBT Module
T106DILTTELFUSE
T1078F02TSMINFIENONIGBT Module
T1078F02TCCINFIENONIGBT Module
T1078F02TEMINFIENONIGBT Module
T1078F02TDCINFIENONIGBT Module
T1078F02TCLINFIENONIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.