- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Transformer Telecommunication Products.pdfT1054NL -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - T1054NL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - T1054NL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1.5CT |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Single) |
| Koko / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| induktanssi | 1.2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics T1054NL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T1054NL | T1052S12TCM | T1052S12TCL | T1052S12TEM |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Eupec (Infineon) | EUPCE | Eupec (Infineon) |
| Sarja | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Single) | - | - | - |
| Koko / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1.5CT | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.250' (6.35mm) | - | - | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | Tube | - | - | - |
| induktanssi | 1.2mH | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | Through Hole | - | - | - |
Lataa T1054NL PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio T1054NL - Pulse Electronics: lle.
T1052S12TCMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N20TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N26TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N12TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N18TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N14TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1057Greenlee CommunicationsCONN ADAPTER RCPT SOC SIMPLEX
T1052S12TFMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N22TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N24TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T10581Switchcraft Inc.HANDLE FOR 1/4" COMM PHONE PLUG
T1052S12TEMEupec (Infineon)IGBT Module
T1052S12TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1052S12TCLEUPCEIGBT Module
T1052S12TEBINFIENONIGBT Module
T1052S14TFNINFIENONIGBT Module
T1052S12TELINFIENONIGBT Module
T1052S12TFCINFIENONIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.