- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHTML -tietolehti
SMT Isolation Transformers Selection Guide.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.906 | $1.91 |
| 10+ | $1.856 | $18.56 |
| 30+ | $1.823 | $54.69 |
| 100+ | $1.79 | $179.00 |
PH9185.034NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - PH9185.034NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - PH9185.034NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.09 oz (2.60 g) |
| Koko / Dimension | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) |
| Sarja | PH9185 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.492' (12.50mm) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics PH9185.034NLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PH9185.034NLT | PH9146 | PH9149A4NM1-E4-Y-A | PH9407.304NLT |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) | NEC | Pulse Electronics |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | - | - | Tape & Reel (TR) |
| Sarja | PH9185 | - | - | PH9407 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.492' (12.50mm) | - | - | - |
| Koko / Dimension | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) | - | - | 0.961" L x 0.850" W (24.40mm x 21.60mm) |
| Paino | 0.09 oz (2.60 g) | - | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | - | - | Surface Mount |
Lataa PH9185.034NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio PH9185.034NLT - Pulse Electronics: lle.
PH9243A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9181Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9162C4NM1-F4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9241E3NB1Renesas Electronics Corporation
PH9146Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9148A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9145A4NM1-ARenesas Electronics Corporation
PH9229NLTPulse Electronics
PH9148A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9149A4NM1-E4-Y-ANECSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.