- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Multiple Devices 14/May/2012.pdfTietotarvikkeet
T1, Cept, ISDN-PRI Xformers.pdfPE-68678T -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - PE-68678T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - PE-68678T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | - |
| Koko / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Sarja | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics PE-68678T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PE-68678NLT | PE-68678 | PE-68678NL | PE-68675 |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
Lataa PE-68678T PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio PE-68678T - Pulse Electronics: lle.
PE-68675Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68645Pulse Electronics
PE-68629NLPulse ElectronicsXFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:1 40UH
PE-68810TPulse Electronics
PE-68644Pulse Electronics
PE-68810Pulse Electronics
PE-68822TPulse ElectronicsIC CHIP
PE-68680NLPulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-68786Pulse Electronics
PE-68820Pulse Electronics
PE-68825NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.6/1.6MH
PE-68627TPulse ElectronicsCMC 4LN SMD
PE-68630Pulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68819Pulse ElectronicsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.