- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfTietotarvikkeet
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.589 | $1.59 |
| 180+ | $0.634 | $114.12 |
| 480+ | $0.613 | $294.24 |
| 1020+ | $0.602 | $614.04 |
PE-64931NL -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - PE-64931NL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - PE-64931NL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.07 oz (1.99 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1:1, 1:2CS |
| muuntaja Tyyppi | T1/E1 (Single) |
| Koko / Dimension | 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| induktanssi | 1.2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics PE-64931NL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PE-64934NL | PE-64936NL | PE-64952NL | PE-64950NL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
Lataa PE-64931NL PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio PE-64931NL - Pulse Electronics: lle.
PE-64104Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-64995NLPulse ElectronicsXFRMR ISDN 1CT:2CT 22MH T/H
PE-64950NLPulse ElectronicsXFRMR 1CT:1CT/1CT:3CT:1 T/H
PE-64503NLPulse Electronics
PE-64931MPulse Electronics
PE-64995Pulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-64941Pulse Electronics
PE-64578Pulse Electronics
PE-64944Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-63586Pulse ElectronicsCURR SENSE XFMR 20A T/H
PE-64936Pulse ElectronicsPULSE XFMR 1CT:1 1.2MH
PE-64931Pulse ElectronicsXFRMRSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.