- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfPA1558NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - PA1558NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - PA1558NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| muuntaja Tyyppi | - |
| Koko / Dimension | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 11.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.450' (11.43mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics PA1558NLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PA1558NLT | PA15INPA | PA1517L-H09-B-T | PA1517G |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Carlo Gavazzi Inc. | UTC | UTC |
| Koko / Dimension | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) | - | - | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Box | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.450' (11.43mm) | - | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C | -20°C ~ 60°C | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| induktanssi | 11.5µH | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
Lataa PA1558NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio PA1558NLT - Pulse Electronics: lle.
PA15INPACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1513.321TPulse Electronics
PA15AFUApex MicrotechnologyIC OPAMP 450V 2A 10SIP
PA15INPA-1Carlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1517LUTC
PA1575MK4G-182-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1575MK4G-416-1KSINPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-H09-B-TUTC
PA1575MZ50K4G-20-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-D18-TUTC
PA1517GUTC
PA1521PSDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.