- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.309 | $1.31 |
| 150+ | $0.523 | $78.45 |
| 450+ | $0.505 | $227.25 |
| 1050+ | $0.497 | $521.85 |
PA1260NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - PA1260NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - PA1260NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:0.273:0.682 |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Koko / Dimension | 0.551' L x 0.516' W (14.00mm x 13.11mm) |
| Sarja | EP13 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 77.4µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.485' (12.32mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics PA1260NLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PA1260NLT | PA1278NLT | PA1269NLT | PA1294.132NLT |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Paino | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | - | Surface Mount | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.485' (12.32mm) | - | 0.500' (12.70mm) | 0.290' (7.37mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Sarja | EP13 | - | EP13 | PA1294NL |
| Koko / Dimension | 0.551' L x 0.516' W (14.00mm x 13.11mm) | - | 0.551' L x 0.695' W (14.00mm x 17.65mm) | 0.780' L x 0.770' W (19.81mm x 19.56mm) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:0.273:0.682 | - | 1:0.182:0.682 | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C | - | -40°C ~ 130°C | -40°C ~ 130°C |
| induktanssi | 77.4µH | - | 77.4µH | 1.3 µH |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - |
Lataa PA1260NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio PA1260NLT - Pulse Electronics: lle.
PA12201001TXC Corporation
PA12206002TXC Corporation
PA12480Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 8AWG 500PC
PA1278NLTPulse ElectronicsTRANSFORMER
PA12470Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 10AWG 500PC
PA12205002TXC Corporation
PA12440Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 4AWG 250PC
PA12430Greenlee CommunicationsCONN FERRULE DIN 6AWG 500PC
PA1233040ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONPLUNGER
PA1268950SRENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONVENT PLUG ASSY
PA1234040ENERPAC PRODUCTION AUTOMATIONPLUNGERSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.