- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Pcn muut
2.73KHz.pdfHTML -tietolehti
HX6062NL Drawing.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdf Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packages FNL vs. NL.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.933 | $0.93 |
| 10+ | $0.912 | $9.12 |
| 30+ | $0.897 | $26.91 |
| 100+ | $0.882 | $88.20 |
HX6062NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - HX6062NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - HX6062NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100/1000 Base-T |
| Koko / Dimension | 0.689' L x 0.480' W (17.50mm x 12.20mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 325µH, 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.225' (5.72mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics HX6062NLT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HX6096NLT | HX6096NL | HX6096NLS | HX6096FNL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa HX6062NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio HX6062NLT - Pulse Electronics: lle.
HX6201-AHimax Technologies
HX6038-NGAHX
HX6048-NGAHEXIN
HX6017HEXIN
HX6017A-NGCHEXIN
HX6015-AHimax Technologies
HX6038-NGCHEXIN
HX6201-A06MLAGHimax Technologies
HX6014C-NJCHEXIN
HX6017-NGCHEXIN
HX6017-NGHEXINSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.