- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHTML -tietolehti
HX2019FNL.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packages FNL vs. NL.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.262 | $1.26 |
| 200+ | $0.504 | $100.80 |
| 480+ | $0.487 | $233.76 |
| 1000+ | $0.478 | $478.00 |
HX2019FNL -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - HX2019FNL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - HX2019FNL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100 Base-T |
| Koko / Dimension | 0.500' L x 0.358' W (12.70mm x 9.09mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.236' (5.99mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics HX2019FNL.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HX2019FNL | HX2019FNLT | HX2019NL | HX2019NLT |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| induktanssi | 350µH | 350µH | - | - |
| Koko / Dimension | 0.500' L x 0.358' W (12.70mm x 9.09mm) | 0.500" L x 0.358" W (12.70mm x 9.09mm) | 0.500' L x 0.280' W (12.70mm x 7.11mm) | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Paino | - | - | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.236' (5.99mm) | 0.236" (5.99mm) | 0.245' (6.22mm) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100 Base-T | LAN 10/100 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Paketti | Tube | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
Lataa HX2019FNL PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio HX2019FNL - Pulse Electronics: lle.
HX2021810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20POS TOP ENT 3.5MM PCB
HX2020810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20POS TOP ENT 3.5MM PCB
HX2023810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20P SIDE ENT 3.5MM PCB
HX2019Pulse Electronics
HX2022810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20P SIDE ENT 3.5MM PCB
HX200CACSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CCCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CBBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX2019NL#TSO-16PULSER
HX200CBCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX201F11UGMT
HX200CCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200FASensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CCBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTORSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.