- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Pcn muut
Halo Injunction Res 1/Sep/2015.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devs Location 10/Jan/2022.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packages FNL vs. NL.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.61 | $0.61 |
| 10+ | $0.505 | $5.05 |
| 30+ | $0.452 | $13.56 |
| 100+ | $0.40 | $40.00 |
| 600+ | $0.324 | $194.40 |
| 1200+ | $0.308 | $369.60 |
HX1198NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - HX1198NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - HX1198NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.03 oz (0.85 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Koko / Dimension | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics HX1198NLT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HX1198FNLT | HX1188FNLT | HX1188NLT | HX1198NL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
Lataa HX1198NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio HX1198NLT - Pulse Electronics: lle.
HX11G0001QDiodes IncorporatedCLOCK SAW OSCILLATOR SEAM2016 T&
HX1200800000GAmphenol AnytekTERM BLK 12POS TOP ENTRY 5MM PCB
HX1201800000GAmphenol AnytekTERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
HX1148TPulse ElectronicsPULSE XFMR 1CT:1 TX 1CT:1CT RX
HX1203TPulse Electronics
HX1204Pulse Electronics
HX1206-005HAOXUAN
HX1206-010HAOXUAN
HX1204G-AGNHEXIN
HX1206-012HAOXUANSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.