- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
HMU2103NL Drawing.pdfYmpäristötiedot
HMU2103NL Cert of Compliance.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.628 | $0.63 |
| 10+ | $0.51 | $5.10 |
| 30+ | $0.451 | $13.53 |
| 100+ | $0.393 | $39.30 |
| 700+ | $0.358 | $250.60 |
| 1400+ | $0.341 | $477.40 |
HMU2103NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - HMU2103NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - HMU2103NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| muuntaja Tyyppi | - |
| Koko / Dimension | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 150µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics HMU2103NLT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HMU2103NLT | HMU2102NLT | HMUA-16A-2 | HMUA-10SR-B4(51) |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Hirose | Hirose |
| Sarja | - | - | HMU | HMU |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Panel Mount, Flange (2 Hole) | Panel Mount, Flange (2 Hole) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| induktanssi | 150µH | 150µH | - | - |
| Koko / Dimension | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) | 0.583" L x 0.461" W (14.81mm x 11.70mm) | - | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 | 1:1 | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.225" (5.72mm) | 0.192" (4.88mm) | - | - |
Lataa HMU2103NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio HMU2103NLT - Pulse Electronics: lle.
HMUA-10SR-B4(40)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
HMU1235NLPulse Electronics
HMU2129NLTPulse Electronics
HMU1235NLTPulse Electronics
HMU16JC-35Harris Corporation16 X 16-BIT CMOS PARALLEL MULTIP
HMU16JC-35R4634Harris Corporation16 X 16 BIT CMOS PARALLEL MULTIPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.