- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
H6080NL Datasheet.pdfPcn muut
Halo Injunction Res 1/Sep/2015.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdf Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devs Location 08/Jul/2021.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packages FNL vs. NL.pdfYmpäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfTietotarvikkeet
Star Magnetics™ Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.453 | $1.45 |
| 10+ | $1.415 | $14.15 |
| 30+ | $1.39 | $41.70 |
| 100+ | $1.364 | $136.40 |
H6080NL -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - H6080NL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - H6080NL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.14 oz (3.99 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Koko / Dimension | 1.095" L x 0.480" W (27.81mm x 12.19mm) |
| Sarja | Star Magnetics™ |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.295" (7.49mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics H6080NL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | H6080NL | H6080NLT | H6072KUT | H60900800000G |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | LAPIS Technology | Amphenol Anytek |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | Tube | Tape & Reel (TR) | - | Bulk |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.295" (7.49mm) | 0.295' (7.49mm) | - | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | - | -40°C ~ 115°C |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - | - |
| Koko / Dimension | 1.095" L x 0.480" W (27.81mm x 12.19mm) | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Sarja | Star Magnetics™ | Star Magnetics™ | - | H6 |
| Paino | 0.14 oz (3.99 g) | 0.14 oz (3.99 g) | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | - | Through Hole |
Lataa H6080NL PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio H6080NL - Pulse Electronics: lle.
H60900801000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENTRY 5MM PCB
H60820800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8P SIDE ENTRY 10MM PCB
H60720800000GAmphenol AnytekTERM BLK 7P SIDE ENTRY 10MM PCB
H60720801000GAmphenol AnytekTERM BLK 7P SIDE ENTRY 10MM PCB
H60800801000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
H60800800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
H60810800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 7.5MM PCB
H60900800000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENTRY 5MM PCB
H60910801000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENT 7.5MM PCB
H6070FNLTPulse Electronics
H60910800000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENT 7.5MM PCB
H60820801000GAmphenol AnytekTERM BLK 8P SIDE ENTRY 10MM PCB
H60810801000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 7.5MM PCB
H60710801000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCB
H60700801000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENTRY 5MM PCB
H60710800000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCBSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.