- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packages FNL vs. NL.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfH5089NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - H5089NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - H5089NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.14 oz (3.99 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Koko / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.295' (7.49mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics H5089NLT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | H5089NLT | H5084NLST | H5084NLT | H5084NL |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | LAN 10/100/1000 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.295' (7.49mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163' (4.14mm) |
| induktanssi | - | 350µH | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Paino | 0.14 oz (3.99 g) | - | 0.02 oz (0.57 g) | 0.02 oz (0.57 g) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 | 1:1 | 1CT:1CT | 1CT:1CT |
| Koko / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600' L x 0.300' W (15.24mm x 7.62mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
Lataa H5089NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio H5089NLT - Pulse Electronics: lle.
H50850500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50910520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50850520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50870500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50850510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H508A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H5084NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
H50870510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50870520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H508A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H508A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H50900520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.