- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
H5077NL, H5079NL.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdfYmpäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $12.03 | $12.03 |
| 200+ | $4.80 | $960.00 |
| 500+ | $4.64 | $2,320.00 |
| 1000+ | $4.56 | $4,560.00 |
H5079NL -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - H5079NL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - H5079NL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.04 oz (1.14 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Koko / Dimension | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics H5079NL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | H5079NL | H5077NL | H5079NLT | H507A0520000G |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Amphenol Anytek |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.100" (2.54mm) | 0.190' (4.82mm) | 0.100" (2.54mm) | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 | 1:1 | 1:1 | - |
| Sarja | - | - | - | H5 |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 115°C |
| Paino | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) | - |
| Koko / Dimension | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) | 0.550' L x 0.495' W (13.97mm x 12.57mm) | 0.785" L x 0.551" W (19.94mm x 14.00mm) | - |
| Paketti | Tube | Tube | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Free Hanging (In-Line) |
Lataa H5079NL PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio H5079NL - Pulse Electronics: lle.
H50770500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM
H50810510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
H507A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50730510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
H50800510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H507A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50750500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H507A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
H50750510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H50750520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
H50810500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
H50800500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H50800520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
H50770520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM
H50730520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
H50770510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.