- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHTML -tietolehti
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.699 | $1.70 |
| 10+ | $1.474 | $14.74 |
| 30+ | $1.333 | $39.99 |
| 250+ | $1.153 | $288.25 |
| 500+ | $1.089 | $544.50 |
| 1000+ | $1.06 | $1,060.00 |
H1164NLT -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - H1164NLT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - H1164NLT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | 0.17 oz (4.84 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100 Base-T |
| Koko / Dimension | 1.125' L x 0.480' W (28.58mm x 12.19mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.230' (5.84mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics H1164NLT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | H1164NL | H1164T | H1187NLT | H1183NLT |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Sarja | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paino | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa H1164NLT PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio H1164NLT - Pulse Electronics: lle.
H1180NLPulse Electronics
H1174TPulse Electronics
H1138NLTPulse ElectronicsXFRMR MODULE 1PORT 1:1 10/100
H1140NLTPulse Electronics
H1155TPulse Electronics
H1183TPulse Electronics
H1163S
H118-D32-04CorningRF MICROWAVE INTERCONNECTS, CONN
H1135IHARRIS
H1180TPUISESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.