- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Multiple Devices Case Marking 27/Apr/2017.pdf Multiple Devices Marking 31/Mar/2019.pdfTietotarvikkeet
T92 Series Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.90 | $2.90 |
| 10+ | $2.832 | $28.32 |
| 30+ | $2.788 | $83.64 |
| 100+ | $2.743 | $274.30 |
T92P7D22-24 -teknologiavaatimukset
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays - T92P7D22-24 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Potter & Brumfield Relays - T92P7D22-24
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Potter & Brumfield Relays / TE Connectivity |
| päättyminen Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkentäjännite | 277VAC - Nom |
| Sarja | T92 |
| Seal Rating | - |
| Release Time | 15 ms |
| Relay Type | General Purpose |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika | 15 ms |
| Täytyy vapauttaa jännite | 2.4 VDC |
| Täytyy käyttää jännitettä | 18 VDC |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| ominaisuudet | - |
| Ota Arvostelu (Current) | 30 A |
| Yhteydenotto Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Yhteydenottolomake | DPST-NO (2 Form A) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Coil Type | Non Latching |
| Coil Resistance | 350 Ohms |
| Kelan eristys | Class F |
| Coil Current | 70.8 mA |
| Perustuotteenumero | T92P7 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T92P7D22-24.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T92P7F22-240-01 | T92P7D24-24 | T92P7D32-24 | T92P7D22-12 |
| Valmistaja | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Kelan eristys | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Coil Resistance | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| kytkentäjännite | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Release Time | - | - | - | - |
| Yhteydenottolomake | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ota Arvostelu (Current) | - | - | - | - |
| Täytyy vapauttaa jännite | - | - | - | - |
| Relay Type | - | - | - | - |
| Coil Type | - | - | - | - |
| Coil Current | - | - | - | - |
| Seal Rating | - | - | - | - |
| Toiminta-aika | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Täytyy käyttää jännitettä | - | - | - | - |
Lataa T92P7D22-24 PDF -lehdet ja TE Connectivity Potter & Brumfield Relays -dokumentaatio T92P7D22-24 - TE Connectivity Potter & Brumfield Relays: lle.
T92P7F22-240-01TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURP
T92P7D14-12TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE DPST 12V
T92P7D24-12TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
T92P7A52-24TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.