- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.742 | $0.74 |
| 200+ | $0.296 | $59.20 |
| 400+ | $0.286 | $114.40 |
| 800+ | $0.281 | $224.80 |
1814731 -teknologiavaatimukset
Phoenix Contact - 1814731 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Phoenix Contact - 1814731
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Phoenix Contact |
| lankatulkki | 20-26 AWG |
| Voltage Rating | 150V |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| Sarja | COMBICON PTSM |
| Piki | 0.098' (2.50mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - |
| Joitakin paikkoja | 5 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| liitäntäsykleillä | - |
| Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA), Nylon |
| Asuminen Color | White |
| ominaisuudet | Solder Retention |
| kiinnitys tyyppi | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 5A |
| Yhteydenotto Material | - |
| Yhteydenotto Finish | - |
| Liitintyyppi | Receptacle, Poke-In Wire |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Phoenix Contact 1814731.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 1814715 | 1814728 | 1814760 | 1814757 |
| Valmistaja | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| liitäntäsykleillä | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tyyli | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| lankatulkki | - | - | - | - |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Asuminen Color | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa 1814731 PDF -lehdet ja Phoenix Contact -dokumentaatio 1814731 - Phoenix Contact: lle.
1814825Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 2.5MM
1814786Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 2.5MM
1814680000WeidmüllerCONN TERM BLK BUSBAR SUP BEIGE
1814773Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 2.5MM
1814809Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 2.5MM
1814799Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 2.5MM
1814710000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE BLACK
1814812Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 2.5MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.