- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
TS-HC Series.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
ECO-S,EET,ECE-C,ECE-T,ECE-3 Series 16/Jun/2014.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Form, Labeling, Material 07/May/2013.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.65 | $2.65 |
| 200+ | $1.058 | $211.60 |
| 400+ | $1.023 | $409.20 |
| 1000+ | $1.005 | $1,005.00 |
EET-HC2C681HA -teknologiavaatimukset
Panasonic Electronic Components - EET-HC2C681HA Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electronic Components - EET-HC2C681HA
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Jännite - Rated | 160 V |
| Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - |
| Koko / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sarja | TS-HC |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.7 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.38 A @ 10 kHz |
| Arvioinnit | - |
| Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 293mOhm @ 120Hz |
| kapasitanssi | 680 µF |
| Perustuotteenumero | EET-HC |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electronic Components EET-HC2C681HA.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | EET-HC2C561HA | EET-HC2C681BA | EET-HC2C681CA | EET-HC2C681JA |
| Valmistaja | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Surface Mount Land Koko | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
Lataa EET-HC2C681HA PDF -lehdet ja Panasonic Electronic Components -dokumentaatio EET-HC2C681HA - Panasonic Electronic Components: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.