- Oliv***arris
- 07.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
How to Read Date Codes.pdf MOSFET Relay Troubleshooting Guide.pdf SSR Design Considerations.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.343 | $3.34 |
| 10+ | $2.934 | $29.34 |
| 30+ | $2.685 | $80.55 |
| 100+ | $2.476 | $247.60 |
G3VM-101ER -teknologiavaatimukset
Omron Electronics Inc-EMC Div - G3VM-101ER Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Omron Electronics Inc-EMC Div - G3VM-101ER
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Omron Electronic Components |
| Jännite - Load | 0 V ~ 100 V |
| Jännite - Input | 1.33VDC |
| päättyminen Style | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package | 6-SMD |
| Sarja | G3VM |
| Pakkaus / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| lähtö Tyyppi | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 200 mOhms |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tyhjäkäyntivirran | 2 A |
| Piiri | SPST-NO (1 Form A) |
| Perustuotteenumero | G3VM |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.49.0055 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-101ER.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | G3VM-101ER1 | G3VM-101ER1(TR05) | G3VM-101HR | G3VM-101HR2 |
| Valmistaja | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Tyhjäkäyntivirran | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Load | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | - | - | - | - |
Lataa G3VM-101ER PDF -lehdet ja Omron Electronics Inc-EMC Div -dokumentaatio G3VM-101ER - Omron Electronics Inc-EMC Div: lle.
G3VM-060Omron Electronic ComponentsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.