- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -osan tilan muutos
2.73KHz.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -tietolehti
Miniature Type Taping Spec.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.075 | $0.08 |
UPW1V4R7MDD1TD -teknologiavaatimukset
Nichicon - UPW1V4R7MDD1TD Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Nichicon - UPW1V4R7MDD1TD
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Nichicon |
| Jännite - Rated | 35 V |
| Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - |
| Koko / Dimension | 0.197' Dia (5.00mm) |
| Sarja | UPW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 54 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 180 mA @ 100 kHz |
| Arvioinnit | - |
| Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus / Case | Radial, Can |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Cut Tape (CT) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing | 0.098' (2.50mm) |
| impedanssi | 600 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.492' (12.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| kapasitanssi | 4.7 µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Nichicon UPW1V4R7MDD1TD.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | UPW1V4R7MDD1TA | UPW1V470MED1TD | UPW1V471MPD1TD | UPW1V4R7MDD |
| Valmistaja | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Koko | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| impedanssi | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
Lataa UPW1V4R7MDD1TD PDF -lehdet ja Nichicon -dokumentaatio UPW1V4R7MDD1TD - Nichicon: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.