- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.793 | $0.79 |
| 200+ | $0.317 | $63.40 |
| 500+ | $0.306 | $153.00 |
| 1000+ | $0.301 | $301.00 |
78602/1MC -teknologiavaatimukset
Murata Power Solutions Inc. - 78602/1MC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Power Solutions Inc. - 78602/1MC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Power Solutions |
| Paino | 0.039 oz (1.1 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1:1 |
| muuntaja Tyyppi | General Purpose |
| Koko / Dimension | 0.354' L x 0.375' W (9.00mm x 9.52mm) |
| Sarja | 786 |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 2mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| ET (voltti-aika) | 20VµS |
| Perustuotteenumero | 78602 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Power Solutions Inc. 78602/1MC.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 78602/1MC-R | 78602/9MC-R | 78602/3MC | 78602/1JC |
| Valmistaja | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
Lataa 78602/1MC PDF -lehdet ja Murata Power Solutions Inc. -dokumentaatio 78602/1MC - Murata Power Solutions Inc.: lle.
786136-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-TYPE RCPT 50POS VERT SLDR
786073-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR
786104-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN TERM BUSBAR CLIP SOLDER
7860-0000T3MCONN DIP HDR IDC 60P VERT
786041-01NIEXTERNAL SMART CARD CONNECTOR FOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.