- Oliv***arris
- 07.05.2026
Osanumeroopas
LQ Part Numbering, Auto.pdfTietotarvikkeet
LQG15HSyyyy02D Series Spec.pdfHTML -tietolehti
LQG15HSyyyy02D Series Spec.pdfPCN -pakkaus
Multiple Devices Packaging Labeling 01/Aug/2020.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 100+ | $0.004 | $0.40 |
| 1000+ | $0.003 | $3.00 |
| 3000+ | $0.003 | $9.00 |
| 10000+ | $0.002 | $20.00 |
| 50000+ | $0.002 | $100.00 |
| 100000+ | $0.002 | $200.00 |
LQG15HS6N2S02D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - LQG15HS6N2S02D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - LQG15HS6N2S02D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Tyyppi | Multilayer |
| Toleranssi | ±0.3nH |
| Toimittaja Device Package | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | LQG15 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| Pakkaus / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Air |
| Induktanssiaste - Testi | 100 MHz |
| induktanssi | 6.2 nH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 4.5GHz |
| DC Resistance (DCR) | 220mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 600 mA |
| Virta - kylläisyys (isat) | - |
| Perustuotteenumero | LQG15HS |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics LQG15HS6N2S02D.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LQG15HS6N2C02D | LQG15HS6N2B02D | LQG15HS6N8H02D | LQG15HS6N8G02D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| suojaus | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa LQG15HS6N2S02D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio LQG15HS6N2S02D - Murata Electronics: lle.
LQG15HS68NG02DMurata ElectronicsFIXED IND 68NH 250MA 0402
LQG15HS6N8S02DMurata Power Solutions
LQG15HS82NG02DMurata ElectronicsEMCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.