- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Osanumeroopas
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfTietotarvikkeet
GRT188R61A225KE13x Ref Sheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 10+ | $0.045 | $0.45 |
| 100+ | $0.037 | $3.70 |
| 300+ | $0.033 | $9.90 |
| 1000+ | $0.03 | $30.00 |
| 4000+ | $0.028 | $112.00 |
| 8000+ | $0.027 | $216.00 |
GRT188R61A225KE13D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRT188R61A225KE13D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRT188R61A225KE13D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 10V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | GRT |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 2.2 µF |
| Perustuotteenumero | GRT188R61A |
| Sovellukset | Automotive |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRT188R61A225KE13D.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRT188R61A225ME13D | GRT188R61A226ME13D | GRT188R61A105KE01D | GRT188R61C105KE13D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa GRT188R61A225KE13D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRT188R61A225KE13D - Murata Electronics: lle.
GRT188R61A226ME13JMurata ElectronicsCAP CER 22UF 10V X5R 0603Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.