- Oliv***arris
- 07.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
GRM Series Data Graphs.pdfTietotarvikkeet
GRM1885C1H6R4DZ01.pdfGRM1885C1H6R4DZ01D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM1885C1H6R4DZ01D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM1885C1H6R4DZ01D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±0.5pF |
| Paksuus (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 6.4 pF |
| Perustuotteenumero | GRM1885C1H |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM1885C1H6R4DZ01D.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM1885C1H6R5DZ01D | GRM1885C1H6R4DA01D | GRM1885C1H6R3DZ01D | GRM1885C1H6R6DA01D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa GRM1885C1H6R4DZ01D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM1885C1H6R4DZ01D - Murata Electronics: lle.
GRM1885C1H6R4WA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.4PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R3BA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.3PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R2WA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.2PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R3WA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.3PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R6BA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.6PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R4BA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.4PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R5WA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.5PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H6R5BA01DMurata ElectronicsCAP CER 6.5PF 50V C0G 0603Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.