- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfOsanumeroopas
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C2A7R0DA01D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM0335C2A7R0DA01D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM0335C2A7R0DA01D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±0.5pF |
| Paksuus (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| kapasitanssi | 7 pF |
| Perustuotteenumero | GRM0335C2A |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM0335C2A7R0DA01D.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM0335C2A7R0CA01D | GRM0335C2A7R0DA01J | GRM0335C2A7R0BA01D | GRM0335C2A7R1DA01D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
Lataa GRM0335C2A7R0DA01D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM0335C2A7R0DA01D - Murata Electronics: lle.
GRM0335C2A750GA01DMurata ElectronicsCAP CER 75PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R1BA01DMurata ElectronicsCAP CER 7.1PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 7.1PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0WA01DMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0WA01JMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A6R9WA01JMurata ElectronicsCAP CER 6.9PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0BA01DMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0BA01JMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A750GA01JMurata ElectronicsCAP CER 75PF 100V C0G 0201Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.