- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $16.617 | $16.62 |
416-91-246-41-003000 -teknologiavaatimukset
Mill-Max Manufacturing Corp. - 416-91-246-41-003000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. - 416-91-246-41-003000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| Sarja | 416 |
| Riviväli - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 46 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Eristyskorkeus | 0.315" (8.00mm) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Female Socket |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteydenotto Material | Beryllium Copper |
| Yhteyden pituus - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin-Lead |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Elevated Socket |
| Perustuotteenumero | 416-91 |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. 416-91-246-41-003000.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 416-91-246-41-006000 | 416-91-244-41-003000 | 416-91-246-41-008000 | 416-91-248-41-003000 |
| Valmistaja | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
416-91-248-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 48POS 0.1 GOLD PCB
416-91-242-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 42POS 0.1 GOLD PCB
416-91-242-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 42POS 0.1 GOLD PCB
416-91-248-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 48POS 0.1 GOLD PCB
416-91-244-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 44POS 0.1 GOLD PCB
416-91-244-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 44POS 0.1 GOLD PCB
416-91-248-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 48POS 0.1 GOLD PCB
416-91-248-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 48POS 0.1 GOLD PCB
416-91-246-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 46POS 0.1 GOLD PCB
416-91-248-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 48POS 0.1 GOLD PCB
416-91-246-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 46POS 0.1 GOLD PCB
416-91-246-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 46POS 0.1 GOLD PCB
416-91-250-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 50POS 0.1 GOLD PCB
416-91-244-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 44POS 0.1 GOLD PCB
416-91-244-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 44POS 0.1 GOLD PCB
416-91-244-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 44POS 0.1 GOLD PCB
416-91-242-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 42POS 0.1 GOLD PCB
416-91-246-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 46POS 0.1 GOLD PCBSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.