- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $15.158 | $15.16 |
116-91-328-41-006000 -teknologiavaatimukset
Mill-Max Manufacturing Corp. - 116-91-328-41-006000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. - 116-91-328-41-006000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Tyyppi | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Päättäminen Post Pituus | 0.236" (5.99mm) |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | 116 |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | 28 (2 x 14) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Kotelon materiaali | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| ominaisuudet | Elevated, Open Frame |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3 A |
| Yhteydenotto | 10mOhm |
| Yhteystiedot - Post | Brass Alloy |
| Yhteysmateriaali - Mating | Beryllium Copper |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin-Lead |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Perustuotteenumero | 116-91 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. 116-91-328-41-006000.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 116-91-328-41-001000 | 116-91-328-41-007000 | 116-91-328-41-008000 | 116-91-328-41-003000 |
| Valmistaja | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Päättäminen Post Pituus | - | - | - | - |
| Yhteystiedot - Post | - | - | - | - |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteysmateriaali - Mating | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
116-91-420-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-322-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-422-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-422-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-322-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBLSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.