- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
SM802YYY 22/Mar/2019.pdfSM802128UMG -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - SM802128UMG Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - SM802128UMG
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Toimittaja Device Package | 44-QFN (7x7) |
| Sarja | ClockWorks™, RotaryWave™ |
| Ratio - Input: Tuotos | 2:8 |
| Pakkaus / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| ulostulo | LVPECL |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| panos | LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max | 312.5MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Differential - Input: Tuotos | No/Yes |
| Perustuotteenumero | SM802128 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 2 (1 Year) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology SM802128UMG.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SM802128UMG-TR | SM802123UMG | SM802120UMG-TR | SM802124UMG-TR |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| Differential - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| panos | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jakaja / Kerroin | - | - | - | - |
| Taajuus - Max | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| PLL | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa SM802128UMG PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio SM802128UMG - Microchip Technology: lle.
SM802283UMG-TRMicrochip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 44QFN
SM802283UMG/TRMicrel / Microchip Technology
SM802134UMGMicrochip TechnologyIC CLK SYNTHESIZER 100MHZ 16QFN
SM802312UMGMicrel / Microchip Technology
SM802158UMGMicrochip TechnologyIC CLK SYNTHESIZER DUAL 44QFN
SM802230UMGY01Micrel / Microchip Technology
SM802123UMG-TRMicrochip
SM8023SMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.