- Bran***Lewis
- 11.05.2026
JANHCA1N4620D -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - JANHCA1N4620D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - JANHCA1N4620D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.1 V @ 200 mA |
| Toleranssi | ±1% |
| Toimittaja Device Package | Die |
| Virta - Max | 500 mW |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | Die |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 1650 Ohms |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 7.5 µA @ 1.5 V |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology JANHCA1N4620D.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | JANHCA1N4621D | JANHCA1N4620 | JANHCA1N4622D | JANHCA1N4623D |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
JANHCA1N4621Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4619Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4619DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4622DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4618Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4623CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4618DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4620CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4618CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4622CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4621CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4620Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4623Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4623DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4619CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4622Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4617DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N4621DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATORSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.