- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.10 | $0.50 |
| 50+ | $0.08 | $4.00 |
| 150+ | $0.071 | $10.65 |
| 500+ | $0.06 | $30.00 |
| 3000+ | $0.056 | $168.00 |
| 6000+ | $0.053 | $318.00 |
SMCJ200A -teknologiavaatimukset
Meritek - SMCJ200A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Meritek - SMCJ200A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Meritek |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 200V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 324V |
| Jännite - erittely (min) | 224V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | - |
| Sarja | SMCJ |
| Power Line Protection | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) |
| Pakkaus / Case | DO-214AB (SMC) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.6A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Meritek SMCJ200A.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SMCJ200A-HF | SMCJ200A | SMCJ200A | SMCJ200A-H |
| Valmistaja | Comchip Technology | Littelfuse Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Teho - huippukulma | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - | - | - | - |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | - | - | - | - |
| Jännite - erittely (min) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Yksisuuntaiset kanavat | - | - | - | - |
SMCJ200A/PSMCJ200ALITEON
SMCJ200A-HFComchip TechnologyTVS DIODE 200VWM 324VC DO214AB
SMCJ200A-TPMicro Commercial CoInterface
SMCJ200A/CAHamlin / LittelfuseSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.