- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
G2462CE.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.799 | $0.80 |
| 10+ | $0.768 | $7.68 |
G2462CE -teknologiavaatimukset
Mentech Technology USA Inc. - G2462CE Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mentech Technology USA Inc. - G2462CE
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mentech Technology USA Inc. |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100/1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE) |
| Koko / Dimension | 0.733" L x 0.500" W (18.00mm x 12.70mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.266" (6.80mm) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.9000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mentech Technology USA Inc. G2462CE.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | G2462CE | G2436CG | G245A-1 | G2469A24R-113 |
| Valmistaja | Mentech Technology USA Inc. | Mentech Technology USA Inc. | Texas Instruments | Glenair |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100/1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE) | LAN 10/100/1000 Base-T | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| induktanssi | 350µH | 350µH | - | - |
| Koko / Dimension | 0.733" L x 0.500" W (18.00mm x 12.70mm) | 0.714" L x 0.630" W (18.13mm x 16.00mm) | - | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.266" (6.80mm) | 0.268" (6.80mm) | - | - |
| Sarja | - | - | - | * |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | - | - | Bulk |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT | 1CT:1CT | - | - |
Lataa G2462CE PDF -lehdet ja Mentech Technology USA Inc. -dokumentaatio G2462CE - Mentech Technology USA Inc.: lle.
G245A-1Texas Instruments
G244C-1Texas Instruments
G2450CGMNC
G2462R22N4-1GlenairCONNECTOR
G2469D14N6-4GlenairCONNECTOR
G2469D8N3-2GlenairCONNECTOR
G2420-100401WIESON
G2469E10N3-2GlenairCONNECTOR
G2469A16R-113GlenairCONNECTOR
G2462R24N4-1GlenairCONNECTOR
G2436CGMentech Technology USA Inc.LAN XFMR 10/100/1000 BASE
G2453CGMNC
G2452-22ALGlenairCONNECTOR
G2462E18N3.5-6GlenairCONNECTOR
G2469A24R-113GlenairCONNECTOR
G2469E10NF3-14AGlenairCONNECTORSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.