- Oliv***arris
- 07.05.2026
TPS2813DRG4 -teknologiavaatimukset
Texas Instruments - TPS2813DRG4 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments - TPS2813DRG4
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Supply | 4 V ~ 14 V |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| Sarja | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | 14ns, 15ns |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| input Frequency | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | 1V, 4V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Syötetyyppi | Inverting, Non-Inverting |
| Porttityyppi | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-SOIC |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 2A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) | Synchronous |
| Perusosan osanumero | TPS2813 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments TPS2813DRG4.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TPS2812DRG4 | TPS2813PWRG4 | TPS2813DG4 | TPS2812PWRG4 |
| Valmistaja | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Driven Configuration | - | - | - | - |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| input Frequency | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Porttityyppi | - | - | - | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | - | - | - | - |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | - | - | - | - |
| Perusosan osanumero | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
TPS2812PWRG4Texas InstrumentsIC DUAL HS MOSFET DRVR 8-TSSOP
TPS2812PWTexas Instruments
TPS2813DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DUAL HS MOSFET DRIVER 8SOIC
TPS2813PG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DUAL HS MOSFET DRVR 8-DIP
TPS2812PG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DUAL HS MOSFET DRVR 8-DIP
TPS2813PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DUAL HS MOSFET DRVR 8-TSSOPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.