- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Design 22/Feb/2022.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Multi Dev 28/Sep/2022.pdfHTML -tietolehti
SN54LV32A, SN74LV32A Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.251 | $0.25 |
| 10+ | $0.203 | $2.03 |
| 30+ | $0.182 | $5.46 |
| 100+ | $0.157 | $15.70 |
| 500+ | $0.135 | $67.50 |
| 1000+ | $0.128 | $128.00 |
SN74LV32APWR -teknologiavaatimukset
Texas Instruments - SN74LV32APWR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments - SN74LV32APWR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 14-TSSOP |
| Sarja | 74LV |
| Pakkaus / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä | 2 |
| Lukumäärä Circuits | 4 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | OR Gate |
| Syöttölogiikka - matala | 0.5V |
| Syöttölogiikka - korkea | 1.5V |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 20 µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 12mA, 12mA |
| Perustuotteenumero | 74LV32 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments SN74LV32APWR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SN74LV32ATPWREP | SN74LV32ATPWRQ1 | SN74LV32AMPWREP | SN74LV32APWRG4 |
| Valmistaja | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Syöttölogiikka - korkea | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - matala | - | - | - | - |
Lataa SN74LV32APWR PDF -lehdet ja Texas Instruments -dokumentaatio SN74LV32APWR - Texas Instruments: lle.
SN74LV32ADGV-XTexas Instruments
SN74LV32ATPWRG4Q1Texas Instruments
SN74LV32ADRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
SN74LV32DRTexas Instruments
SN74LV32APWTTexas Instruments
SN74LV32ADRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
SN74LV32NSLETexas InstrumentsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.