- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.173 | $0.17 |
| 10+ | $0.168 | $1.68 |
| 30+ | $0.166 | $4.98 |
| 100+ | $0.163 | $16.30 |
SN74AUC1G00DRLR -teknologiavaatimukset
Texas Instruments - SN74AUC1G00DRLR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments - SN74AUC1G00DRLR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Supply | 0.8V ~ 2.7V |
| Toimittaja Device Package | SOT-5 |
| Sarja | 74AUC |
| Pakkaus / Case | SOT-553 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä | 2 |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 2ns @ 2.5V, 30pF |
| Logic Type | NAND Gate |
| Syöttölogiikka - matala | 0V ~ 0.7V |
| Syöttölogiikka - korkea | 1.7V |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 10 µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 9mA, 9mA |
| Perustuotteenumero | 74AUC1G00 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments SN74AUC1G00DRLR.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SN74AUC1G02DRLRG4 | SN74AUC1G02DRLR | SN74AUC1G00DCKR | SN74AUC1G00DCKRE4 |
| Valmistaja | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - korkea | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - matala | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa SN74AUC1G00DRLR PDF -lehdet ja Texas Instruments -dokumentaatio SN74AUC1G00DRLR - Texas Instruments: lle.
SN74AUC1G00DCKRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NAND 1CH 2-INP SC70-5
SN74AUC1G00DCKRG4Texas InstrumentsIC GATE NAND 1CH 2-INP SC70-5
SN74AUC1G02DBVRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NOR 1CH 2-INP SOT23-5
SN74AUC1G02DRLRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NOR 1CH 2-INP SOT5Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.