- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Unipole,Multipole Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
FGJ.5B.330.CLLD23 -teknologiavaatimukset
LEMO - FGJ.5B.330.CLLD23 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin LEMO - FGJ.5B.330.CLLD23
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | LEMO |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder Cup |
| suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 330 |
| Shell-materiaali | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Sarja | 5B |
| Ensisijainen materiaali | Metal |
| Paketti | Bulk |
| Suuntautuminen | J |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 250°C |
| Joitakin paikkoja | 30 |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennus Ominaisuus | - |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lisää materiaali | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Tulosuoja | IP50 - Dust Protected |
| ominaisuudet | Backshell |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull, Detent Lock |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 8A |
| Yhteydenotto Material | Bronze |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 5.90µin (0.150µm) |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Plug, Female Sockets |
| Väri | Silver |
| kaapeli Opening | 0.850" ~ 0.925" (21.60mm ~ 23.50mm) |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | Brass, Chrome |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin LEMO FGJ.5B.330.CLLD23.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FGJ.5B.340.CLLD23 | FGJ.5B.302.CLLD13Z | FGJ.5B.304.CLLD11 | FGJ.5B.314.CLLD13Z |
| Valmistaja | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| kaapeli Opening | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennus Ominaisuus | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Shell-materiaali | - | - | - | - |
| Lisää materiaali | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Suuntautuminen | - | - | - | - |
| Ensisijainen materiaali | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Shell Finish | - | - | - | - |
Lataa FGJ.5B.330.CLLD23 PDF -lehdet ja LEMO -dokumentaatio FGJ.5B.330.CLLD23 - LEMO: lle.
FGJ.4B.330.CYMD16ZLEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.752.CLMD19LEMOCircular Metal
FGJ.5B.752.CYPD19LEMOCONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
FGJ.4B.340.CLLD10ZLEMOCONN PLUG FMALE 40P SOLDER CUP
FGJ.4B.330.CYMD16LEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.304.CLLD11LEMOCircular Metal
FGJ.5B.752.CLPD19LEMOCircular Metal
FGJ.5B.892.CNLD17ZLEMOCONN PLUG FMALE 16P SOLDER CUP
FGJ.5B.752.CYMD19LEMOCONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
FGJ.4B.89E.CLLD08ZLEMOCONN PLUG FMALE 9P GOLD SLDR CUP
FGJ.4B.330.CYPD13LEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.314.CLLD13ZLEMOCONN PLUG FMALE 14P SOLDER CUP
FGJGYC&KSWITCH PUSHBUTTON
FGJ.4B.340.CLLM72LEMOLBP KEYJ 40C CHR 7.2MM MSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.