- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $41.898 | $41.90 |
FGG.1B.308.CYCD72Z -teknologiavaatimukset
LEMO - FGG.1B.308.CYCD72Z Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin LEMO - FGG.1B.308.CYCD72Z
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | LEMO |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp |
| suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 308 |
| Shell-materiaali | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Sarja | 1B |
| Ensisijainen materiaali | Metal |
| Paketti | Bulk |
| Suuntautuminen | G |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 250°C |
| Joitakin paikkoja | 8 |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Asennus Ominaisuus | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lisää materiaali | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Tulosuoja | IP50 - Dust Protected |
| ominaisuudet | Backshell |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 5A |
| Yhteydenotto Material | Brass |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 39.4µin (1.00µm) |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Plug, Male Pins |
| Väri | Silver |
| kaapeli Opening | 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) |
| Perustuotteenumero | FGG |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | Brass, Chrome |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin LEMO FGG.1B.308.CYCD72Z.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FGG.1B.308.CYCD62Z | FGG.1B.308.CYCD52Z | FGG.1B.308.CYCD72 | FGG.1B.308.CYCD42Z |
| Valmistaja | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Shell-materiaali | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Suuntautuminen | - | - | - | - |
| Lisää materiaali | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Asennus Ominaisuus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Ensisijainen materiaali | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Väri | - | - | - | - |
| kaapeli Opening | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| päättyminen | - | - | - | - |
Lataa FGG.1B.308.CYCD72Z PDF -lehdet ja LEMO -dokumentaatio FGG.1B.308.CYCD72Z - LEMO: lle.
FGG.1B.308.CYZD42LEMOCONN PLG HSG MALE 8POS INLINE
FGG.1B.308.CYCD76LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCD62LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCM31ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCD42ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYZD62LEMOCONN PLG HSG MALE 8POS INLINE
FGG.1B.308.CYZZLEMOCONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE
FGG.1B.308.CYCM27ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYBM27ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 2.7MM M BR
FGG.1B.308.CYCD42LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCM31LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCD35LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCD76ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 7.6MM D BRSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.