- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.071 | $0.07 |
RN73R1JTTD1840B25 -teknologiavaatimukset
KOA Speer Electronics, Inc. - RN73R1JTTD1840B25 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KOA Speer Electronics, Inc. - RN73R1JTTD1840B25
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Toleranssi | ±0.1% |
| lämpötila kerroin | ±25ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 0603 |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | RN73R |
| paneeli tila | 184 Ohms |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Virta (wattia) | 0.1W, 1/10W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thin Film |
| Perustuotteenumero | RN73R1J |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KOA Speer Electronics, Inc. RN73R1JTTD1840B25.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RN73R1JTTD1840A25 | RN73R1JTTD1840D25 | RN73R1JTTD1840C25 | RN73R1JTTD1840B05 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa RN73R1JTTD1840B25 PDF -lehdet ja KOA Speer Electronics, Inc. -dokumentaatio RN73R1JTTD1840B25 - KOA Speer Electronics, Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.